Mišinys klijavimo armavimo Capatect ARMIERUNGSMASSE 170, klinkeriui, 25kg

Užpildykite formą ir gaukite asmeninį pasiūlymą

Jei turite daugiau klausimų galite susisiekti

Aprašymas

  • Sertifikuotas klijavimo ir armavimo mišinys Capatect fasadų šiltinimo sistemoms.
  • Skirtas termoizoliacinių plokščių klijavimui ir armavimo sluoksniui, jei fasadas bus dengiamas klinkerio plytelėmis(Capatect Keramik).
  • Sąnaudos klijuojant: apie  4,5–8,0 kg/m².
  • Sąnaudos armuojant: apie 1,4 kg/m²/mm storio sluoksnio storiui.

Mineralinis sausasis mišinys taip pat tinka sistemoms Capatect Feinstein (smulkių akmenėlių) ir Capatect Naturstein (natūralaus akmens).

Mišinio savybės:

  • Gerai sukimba su visais mineraliniais pagrindais, EPS ir mineralinės vatos termoizoliacinėmis plokštėmis.
  • Atstumia vandenį.
  • Labai pralaidus vandens garams.
  • Lengvai dengiamas.

Klijavimas su mišiniu Caparol Capatect 170:

Klijavimo masę  užkrėsti ant užpakalinės plokštės pusės rumbų ir taškų metodu (palei plokštės perimetrą padengti  > 5 cm pločio juostą, o plokštės viduryje užkrėsti 3-6 delno dydžio skiedinio gumulus). Klijavimo masės kiekį ir sluoksnio storį reguliuoti atsižvelgiant į pagrindo toleranciją, svarbu, kad prispaudus termoizoliacinę plokštę prie pagrindo, klijais padengto paviršiaus sąlytis būtų ne mažesnis kaip 40% (Capatect Keramik keraminėse, Feinstein smulkaus akmens ir Naturstein natūralaus akmens šiltinimo sistemose sistemose ≥ 60% ploto). Klijais padengtą plokštę tvirtai prispausti prie pagrindo.

Klijavimo per visą paviršių technologija taikoma tik, kai pagrindas yra visiškai lygus ir naudojamos specialios termoizoliacinės plokštės.  Šiuo atveju klijavimo masė purkštuvu užpurškiama ant pagrindo. Prieš klojant izoliacines plokštes, klijavimo masės sluoksnį subraukyti dantytąja mente (dantelių plotį ir gylį pasirinkti atsižvelgiant į pagrindo savybes). Termoizoliacines plokštes įspausti į šviežiai padengtą klijavimo masę, užfiksuoti jų padėtį švelniai pajudinant į šonus ir stipriai prispausti. Klijavimo mase padengti tik tokį pagrindo plotą, kiek iš karto bus klojama termoizoliacinių plokščių.

Plokštes klijuoti iš apačios į viršų perrišos būdu, tvirtai prispaudžiant. Klijavimo masės neturi patekti į plokščių sandūrų siūles.

Armavimas su mišiniu Caparol Capatect 170:

Polistireno plokščių sandūrų pralankas nušlifuoti, pašalinti prilipusias šlifavimo dulkes. Nepadengtą mineralinės vatos plokštės paviršių  padengti armavimo mase.

Prie langų angokraščių ir briaunų pritaisyti kampų apsaugas, ties fasadų angų kampais atlikti įstrižinį armavimą, tuomet armavimo tinklelio pločio juostomis dengti armavimo masę. Į ją su ne mažesnėmis kaip 10 cm užlaidomis įspausti armavimo tinklelį Capatect Gewebe 650.  Po to armavimo tinklelį pilnai užglaistyti armavimo skiediniu „šlapias į šlapią“ metodu, užgriebiant už drėgno paviršius.

Armavimo sluoksnis turi būti ne plonesnis kaip 4 mm ir ne storesnis kaip 10 mm. Kai sluoksnio storis yra daugiau nei  7 mm, reikalingi du dengimo etapai. Tokiu atveju antrasis sluoksnis turi būti plonesnis nei pirmasis. Prieš dengiant antrąjį sluoksnį, pirmasis sluoksnis turi būti sukietėjęs, bet ne visiškai išdžiūvęs. Kai armavimo sluoksnio storis iki 4 mm, armavimo tinklelis turi būti sluoksnio viduryje. Kai sluoksnio storis daugiau nei  4 mm, armavimo tinklelis turi būti viršutinėje armavimo sluoksnio dalyje.

Tvirtinimas su mišiniu Caparol Capatect 170:

Smeigėmis tvirtinant per armavimo tinklelį, skiedinys dengiamas dviem etapais. Į pirmą sluoksnį įterpiamas armavimo tinklelis, tvirtinamos smeigės ir iš karto užglaistoma antru sluoksniu.